HİZMETLER
İhtiyaç Saptama
Proje geliştirme sürecimizin en başında, sizlerle tüm detayları konuştuğumuz, markanızı tanıdığımız ve ihtiyaçlarınızı belirlediğimiz bir toplantı gerçekleştiriyoruz. Birçok detayı bir arada düşünerek, kullanılacak kumaş türünden, markanıza en uygun olan üniforma tasarımına kadar detaylı bir plan doğrultusunda ilerliyoruz.
Şık ve Fonksiyonel Tasarım
Tasarımlarımızda şıklığın ve fonksiyonelliğin bir arada olmasına önem veriyoruz. Markanızın ihtiyaçlarının belirlenme aşamasının sonrasında, şık ve fonksiyonel tasarımlar için harekete geçiyoruz. Markanız için şık, fonksiyonel, konforlu tasarımlar hazırlıyor ve sahip olduğumuz kaliteyi her çalışmamızda yansıtarak üretimi gerçekleştiriyoruz. Üniformalarımızın şık görünümü kadar fonksiyonelliğini de ön planda tutuyoruz. Kurumsal üniforma tasarımlarımızda, markanızın imajını güçlendirebilmek ve personellerinizin performansını arttırabilmek için şıklığın ve fonksiyonelliğin daima bir arada bulunması gerektiğine inanıyoruz.
Kişiye Özel Ürün Ar-Ge’si
Kişiye özel ürün Ar-Ge’si hizmetimizde firmanızın kendine has özelliklerini bir bütün halinde düşünüyor, planlarımızı bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz. Bulunduğunuz şehir ya da ülke, konumunuzun hava şartları, yansıttığınız kültür, verdiğiniz hizmet, personellerinizin ihtiyacı ve sizin talepleriniz gibi birçok etkeni tasarımlarımızı hazırlarken göz önünde bulunduruyoruz.
Özel Dikim Standartlarında Üretim
Seri üretimlerimizi, sahip olduğumuz kumaş ve dikiş kalitesini daima koruyarak, özel dikim standartlarında üretim anlayışı ile gerçekleştiriyoruz. Türkiye’nin en kaliteli ve en büyük terzihanesi olarak sizlere teslim ettiğimiz her üniformanın aynı kaliteye sahip olması için tüm üretimlerimizde titizlikle çalışıyoruz.
Zamanında, Sorunsuz Teslimat
Hizmet sektörüne hizmet eden bir firma olarak sizin için zamanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Tasarımdan üretime, üretimden teslimata kadar her alanda sorunsuz ve kaliteli hizmetin garantisini veriyoruz. Tüm hizmetlerimizde, hızlı ve zamanında teslimat politikası ile %100 müşteri memnuniyetini önemsiyoruz. Titizlikle yapılan üretim planlaması ile ürünlerinizi belirttiğimiz tarihlerde güvenle teslim ediyoruz.
Uzun Ömürlü Çözüm Ortaklığı
Sizinle tek bir projede çalışmayı değil, stil hikayenizde birlikte yol almayı temenni ediyoruz. Bize emanet ettiğiniz stilinizde, şıklığınızı ve kalitenizi ilk günkü heyecanımızla koruyoruz. Yeteneğimize, vizyonumuza, kalitemize ve terzilerimizin marifetli ellerine güveniyoruz. İlettiğiniz talep ve ihtiyaçlarınıza en hızlı şekilde yanıt veriyor, tüm çalışmalarımızda çözüm odaklı yaklaşımla hareket ediyoruz.