FİRMA PROFİLİ
 

Modaslan’ın hikayesi, 1955 yılında küçük bir terzihane olarak kurulmasıyla başladı. Firmamız, 1993 yılında, sahip olduğumuz bilgi birikimi ve tecrübe sonucunda, kurumsal üniforma tasarım ve üretiminde bir marka haline geldi.

 

Yıllardır süregelen ‘kaliteli hizmet’ ilkesiyle hareket eden firmamız, 2002 yılında Antalya, 2008 yılında İstanbul ve Ankara olmak üzere hizmet yelpazesini genişleterek Bölge Müdürlüklerini kurdu. Firmamız emekleri ve başarısıyla büyümeye devam ederek, üretim parkurunda, dünya standartlarındaki nitelikli birçok makineyi bulundurmaya başladı. Müşterilerimize sunduğumuz sorunsuz, kaliteli hizmet ile müşteri portföyümüzle birlikte üretim parkurumuz da genişledi.
Bugün, 5000 m2 kapalı alana sahip üretim tesislerimizde stil sahibi markalar için gururla çalışıyoruz.

 
Başarılı çalışmalarıyla yurtiçi ve yurtdışı pazarlama ağını giderek genişleten ve satış gücünü arttıran firmamız; Avrupa’da; İngiltere, Fransa, Almanya, Romanya, Amerika Kıtası’nda; Kanada, Birleşik Amerika Devletleri, Orta Doğuda; Kuveyt, Katar, Irak, Ürdün, Birleşik Arap Emirlikleri, komşu ülkelerimizden Rusya Federasyonu, Gürcistan ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti olmak üzere 21 farklı ülkede dünyaca ünlü otellere ihracat yaparak, özel tasarım kurumsal üniforma hizmetiyle sektörünün lider markalarından biri haline geldi.
 
Bugün itibariyle konaklama, güvenlik, taşımacılık, sağlık-spa, havacılık ve temizlik sektörlerine özel tasarım kurumsal kıyafet hizmeti veriyor ve müşteri odaklı çalışmalarımızla markaların stil yolculuklarında yanlarında olmaya devam ediyoruz.
 
Dünyadaki moda hareketlerinden ilham alarak müşterilerine fonksiyonel ve modern kıyafetler hazırlayan Modaslan müşteri memnuniyeti ve kalite anlayışından taviz vermeden geleceğe emin adımlar ile ilerlemektedir.