MODASLAN
Tasarım Hikayemiz
1. İhtiyaç Saptama
Projemizin ilk aşaması olan, tüm detayları konuştuğumuz toplantımızda, markanızın ihtiyaçlarını belirliyor ve size en uygun üniforma tasarımı için harekete geçiyoruz.
2. Şık ve Fonksiyonel Tasarım
Tasarımlarımızda şıklığı ve fonksiyonelliği bir araya getirerek, markanızın imajına güç katıyoruz.
3. Kişiye Özel Ürün Ar-Ge'si
İşletmenizin bulunduğu konum, hava şartları, çalışma ortamı gibi birçok ayrıntıyı bir arada düşünerek kişiye özel ürün Ar-Ge’si hizmeti veriyoruz.
4. Özel Dikim Standartlarında Üretim
En iyi dikiş kalitesi ile özel dikim standartlarında üretim hizmeti sunuyoruz.
5. Zamanında, Sorunsuz Teslimat
Sizlere söz verdiğimiz tarihlere uyarak planlamalarımızı yapıyoruz. Çalıştığımız tüm markalar için zamanında ve sorunsuz teslimata önem veriyoruz.
6. Uzun Ömürlü Çözüm Ortaklığı
Stiliniz hikayenizdir. Biz bu hikayede tek bir projede yer almayı değil, daima birlikte olmayı ve kusursuz bir yol arkadaşlığını temenni ediyoruz.
Modaslan’s are expertly engineered to our diamond standard.
Morbi rutrum gravida vestibulum. Nunc quis accumsan sem, vitae dapibus nisi. Maecenas sed felis facilisis, tincidunt elit a, rhoncus lorem. Morbi placerat ex viverra ligula congue, gravida laoreet urna vehicula. Etiam dolor risus, aliquam nec dui at, lobortis maximus nisi. Praesent ornare elementum gravida. Donec eget nulla ut neque finibus efficitur. Vivamus molestie massa at tortor sagittis sollicitudin.
Milestones
1955 'Aslan Terzihanesi' kurucumuz M. Necip Ağılönü öncülüğünde Eskişehir'de faaliyet hayatına başladı.
1975 İlk hazır giyim perakende mağazası açıldı
1979 Bursa'ya taşınan markamız ilk modern konfeksiyon atölyesini kurdu.
1993 Kurumsal üniforma segmentinde hizmet sunabilmek adına "Modaslan" markası doğdu.
2007 Sektöründe lider konuma gelen markamız, projeleri fikirden sevkiyat aşamasına tek merkezde tamamlanmasını sağlayan yeni üretim tesislerine kadrosunu genişleterek taşındı.
2020 20'den fazla ülke ve 500'ü aşkın açılış projesinde kurumsal üniforma tedarikçisi rolünü üstlenmeye devam etmekteyiz.
REFERENCES